سامانه مدرسه هوشمند پویان

 

 اطلاعات دبیرستان

تعداد کلاس      13

تعداد دانش آموزان  379نفر

تلفن مدیریت      33243234

تلفن معاونین     33249020

تلفن فکس        33242824

 همراه دبیرستان 09112560972

تلفن پیام کوتاه  30007650003533

 آمار بازدید ها


دبيرستان غير دولتي انديشمند مجهز به سيستم هوشمند
 

مدرسه واقع در خيابان 15 خرداد-خيابان صبا روبروي آپارتمان سهيل در سال تحصيلي  81-80  تأسيس و به فعاليت آموزشي و پرورشي پرداخت و به عنوان يكي از مدارس  غير دولتي مطرح  ساري و استان مازندران مي باشد و همه ساله به لحاظ شركت در مسابقات فرهنگي و هنري و آموزشي و تربيتي و آزمون هاي استاني و برون استاني موفقيت هايي را كسب نموده است ومدرسه  با تجهیزات وامکانات هوشمند برای هرکلاس  به طور مجزا اداره می شودوتمام دانش آموزان از میز ونیمکت دونفره استفاده نموده وکل کلاسها ونماز خانه از  وسرما وگرمااز اسپلیت استفاده می گردد .

رمز موفقيت دانش آموزان مدرسه پايبند بودن به شعار منتخب مدرسه يعني كنجكاوي آغاز انديشمندي مي باشد بطوري كه همه در رقابت با يكديگر و تلاش بي وقفه در رسيدن به اهداف آموزشي و تربيتي بوده و بهره بردن از نيروهاي پركار و با طرح و برنامه كه انتخاب دبيران زبده و مجرب و كارآمد را سرلوحه كار خود داده است .

دانش آموزان سال تحصيلي را از اول مهر آغاز و تمام فعاليت هاي آموزشي و تربيتي و کلاسهای تکمیلی  آنها توسط دفتر برنامه ريزي سالانه كه در ابتدا شروع سال تحصيلي به هر دانش آموز داده مي شود در رقابت تنگاتنگ با يكديگر و ساير دانش آموزان مدارس ديگر قرار مي گيرند . براي ارتقا به سطح علمي اجتماعي و آگاهي از شغلهاي موجود در جامعه همه ساله دانش آموزان را به بازديدهاي علمي از كارخانه ها و مؤسسات دولتي و غير دولتي اعزام مي نمايد .

جهت تقويت روحيه و بالابردن انگيزه هاي درسي و تربيتي اردوهاي داخل استاني و برون استاني بصورت يك روزه و سه روزه انجام مي گيرد كه مورد استقبال دانش آموزان و خانواده ها قرار گرفته است .

مدرسه انديشمند به همان اندازه كه به فعاليت هاي آموزشي اهميت مي دهد به موازات آن به مسائل پرورشي و تربيتي دانش آموزان به عنوان يك ارزش نگاه ويژه اي دارد كه به همين منظور از بدو تأسيس از مربي پرورشي با تجربه استفاده مي شود .

يكي از نياز هاي اجتناب ناپذير دانش آموزان در روش صحيح مطالعه داشتن يك برنامه مدون جهت نظارت و كنترل و زمانبندي در روش هاي صحيح مطالعه و استفاده از فرصت هاي در اختيار مي باشد كه حضور فعال و هميشگي مشاور در مدرسه اين نقيصه ي مهم را برطرف  و هم دانش آموزان به تدريج تحت پوشش مشاوره و دريافت فرم و جدول برنامه ريزي و بكار گرفتن آن در امور تحصيلي مي شوند كه نقش مشاوره در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان امري انكار ناپذير مي باشد .

جهت تكميل برنامه هاي درسي روزانه وکلاسهای تکمیلی  داير مي باشد و همه سعي و تلاش مدرسه اين است علاوه بر يادگيري مطالب درسي كتاب ، مطالبي فراتر از كتاب را هم آموزش ببينند كه در اين ميان فعاليت دانش آموزان در كلاس هاي تيزهوشان بسيار شاخص و پررنگ مي باشد كه همه ساله مقدار قابل توجهي از دانش آموزان پايه نهم به مدرسه استعدادهاي درخشان ( تيزهوشان ) ودبیرستان نمونه دولتی راه مي يابند كه همه اين فعاليت ها دال بر برنامه ريزي مدون مدرسه و تلاش دبيران در كلاس درسي مي باشد

--------------------------------------------------------------------------------------------

مدیریت مدرسه    :    یدالله نجفی
سابقه مدیریت      : بیش از 34 سال

رشته آموزشی    : مدیریت آموزشی

تلفن مستقیم مدیر : 33249020
شماره  فکس :  33243234

تلفن معاونین     33243824

شماره تلفن همراه مدیر 09111519047

شماره همراه مدرسه 09112560972
شماره پیام کوتاه     30007904249020- 300076500
ایمیل :         najafiandishmand@iran.ir

در پايان همه عوامل اجرايي و دبيران دبیرستان  غير دولتي پسرانه انديشمند آرزوي سلامتي و موفقيت براي يكايك دانش آموزان را از خداوند متعال مسئلت دارد .


تاریخ انتشار: 1392/04/23

 المپیاد علمی

 

 متولدین امروز
 نفرات برتر پایه هفتم نوبت اول 1401-1400

.............................................................................................................

.............................................................................................................